Upozornění na aktualizace prostřednictvím e-mailu

Zasílání upozornění na aktualizace e-mailem

Evropský parlament nabízí bezplatnou službu, která Vám umožňuje dostávat e-mailem automatická upozornění, pokud se v určitých sekcích našich webových stránek objeví nové informace. Díky této službě si tak můžete udržovat přehled o svých zájmových tématech, aniž byste musel/a navštěvovat naše stránky a kontrolovat, zda se neobjevily nové informace.

 

Pokud se chcete přihlásit k odběru této služby, musíte uvést svou e-mailovou adresu. Bude využita jen k zasílání obsahu, o který jste požádal/a, a pro přístup k Vašemu vlastnímu profilu odběrů (který můžete chránit heslem).

 

Počet témat, která jsou prostřednictvím této bezplatné služby k dispozici, se může změnit, doporučujeme Vám proto, abyste pravidelně kontroloval/a, zda se neobjevily další možnosti.

 

Chcete se přihlásit k odběru těchto upozornění?

Chcete-li, aby Vám byla e-mailem zasílána upozornění, pokud se na našich webových stránkách objeví nové informace o Vámi zvolených tématech, přihlaste se a zadejte svou volbu.

 

Jste již přihlášen/a k odběru upozornění?

Kdykoli můžete přidat nové odběry nebo odstranit ty staré.

Můžete také navštívit svůj uživatelský profil a změnit svou e-mailovou adresu či nastavení odběrů nebo svou e-mailovou adresu z této služby odhlásit.

 

Potřebujete pomoc?

S veškerými žádostmi o pomoc nebo s připomínkami k zasílání upozornění e-mailem se prosím obracejte na webmaster@europarl.europa.eu.

 

Děkujeme Vám, že jste se přihlásil/a k odběru této bezplatné služby.