E-mailové aktualizácie

Európsky parlament ponúka bezplatnú službu elektronického odberu, vďaka ktorej môžete elektronickou poštou dostávať automatické upozornenia na to, keď sa na našich webových stránkach objavia nové informácie o určitých témach. Týmto spôsobom máte k dispozícii najnovšie informácie o problematike, ktoré vás zaujímajú, bez toho, aby ste sa museli vracať na webové stránky a hľadať aktualizácie.

 

Na prihlásenie sa na túto službu, je potrebné zadať vašu e-mailovú adresu. Bude sa používať iba na posielanie obsahu, o ktorý ste požiadali, alebo na zabezpečenie prístupu k vášmu profilu s vyžiadanými odbermi (ktorý môžete ochrániť heslom).

 

Počet tém, ktoré sú prostredníctvom tejto bezplatnej odberovej služby k dispozícii, sa časom môže meniť, preto vám odporúčame, aby ste profil pravidelne navštevovali.

 

Chcete sa prihlásiť na odber?

Ak máte záujem o zasielanie e-mailových upozornení na nové informácie o vybraných témach, ktoré sa objavili na stránkach, prihláste sa a potvrďte svoj výber.

 

Už ste odberateľom?

Možnosti odberu môžete kedykoľvek rozšíriť alebo vymazať.

Pri vstupe do Profilu používateľa môžete zmeniť svoju e-mailovú adresu, upraviť odbery alebo vymazať e-mailovú adresu z tejto služby.

 

Potrebujete pomoc?

Ak potrebujete pomoc alebo máte nejaké pripomienky k e-mailovej aktulizačnej službe, skontaktuje sa s nami na adrese webmaster@europarl.europa.eu

 

Ďakujeme vám za to, že ste sa prihlásili na využívanie tejto bezplatnej služby.